دل های پر -ذهن های خالی

اگر واقع بینانه  به عمق زندگی نگاه کنیم ، هر مرحله ای از زندگی معنی و زیبایی های خاصی دارد که در جریان عبور از یک مرحله و پیش بینی پیامد های مراحل بعدی میتوان گذر از مرحله قبل و گام نهادن در مرحله بعد را آسان تر کرد.

در سیر عبور از مراحل زندگی انسان به جایی میرسد که نیاز هایی در درون خود احساس میکند و با تحرک و نشاط نیروی خود را جهت بر آوردن آنها بکار میگیرد .

در اولویت بندی این خواست ها  نیاز های ابتدایی در سطح پایین  و سپس نیاز های عالی تر بارشد و تحول انسان در سطوح بالا تر قرار میگیرند . یکی از نیاز های اساسی و ابتدایی انسان دگر خواهی است که با برآورده شدن آن مسیر برای برآوردن نیاز های بالا تر هموار میشود .

بدور از نگرش . تک بعد نگری باید این حقیقت را پذیرفت که دیواری نا مرئی ولی قدرتمند ما بین دو جنس زن و مرد ایجاد شده است . وجود چنین حایلی باعث عدم شناخت دو جنس نسبت به هم شده و قضاوت های مبهم و غبار آلودی بدنبال دارد .

.

خودمم نفهمیدم این چی بود ولی از نوع نگارشش خوشم اومد .

/ 9 نظر / 7 بازدید
فریوگ

درود بر شما. یلداتون مبارک.

peranses

مرسی عزیزم یلدا یعنی بهانه ای برای در کنار هم شاد بودن و زندگی یعنی همین بهانه های کوچک گذرا. یلداتان مبارک و زندگیتان پر از بهانه های شاد باد[ماچ][گل]

prettygirl

[تعجب]بابا زير ديپلم بنويس ما هم بفهميم.

رسول

من که هیچی نفهمیدم . فقط اینو میدونم چیزی که زیبا نباشه رو توی وبلاگت نمی گذاری پس مطمئنم زیباست و معنی دار ...

دستینا (مد روز با دستینا )

سلام دوست عزیز وب قشنگو باحالی داری دوست داری تبادل لینک کنیم؟ بهم سر بزن خوشحال میشم منتظرتم دوست من [گل]

رهاتر از رها

کاش … کاش همان کودکی بودم که حرفهایش را از نگاهش میتوان خواند … اما اکنون اگر فریاد هم بزنم کسی نمی شنود دلخوش کرده ام که سکوت کرده ام … سکوت پر بهتر از فریاد توخالیست !!! دنیا راببین … بچه بودیم از آسمان باران می آمد ، بزرگ شده ام از چشمهایمان می آید … بچه بودیم درد دل را با هزار ناله می گفتیم ، همه می فهمیدند … بزرگ شده ایم ، درد دل را به صد زبان می گوییم ، اما هیچ کسی نمی فهمد

پسر بی سایه

سلام ممنون که سر زدید. این متن رو خیلی پیچوندنش کلا من ازش اینو گرفتم که: زندگی آبتنی در حوضچه اکنون است